KONTAKT: 883 883 429

Korekta lakieru samochodowego

Lakier samochodu rysuje się w każdych warunkach, podczas jazdy, mycia, w wyniku złej pogody, czy zwykłego działania czasu. Gdy widoczne są rysy, karoserii brakuje błysku i głębi koloru, lub auto zaczyna wyglądać nudno, szaro i matowo, lakier potrzebuje polerowania lub korekty. Jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób, aby poprawić wygląd auta, podnieść jego wartość i uzyskać większą przyjemność z jazdy czy pracy w garażu. Wierzymy, że z naszym doświadczeniem możemy sprawić, aby państwa pojazd nie tylko odzyskał salonowy wygląd, ale wręcz go prześcignął – gwarantujemy prawdziwie lustrzaną, nieskazitelną powierzchnię o głębokim kolorze.

Polerowanie lub korektę lakieru przeprowadzamy po bardzo dokładnym myciu samochodu i pełnym usunięciu wierzchniej warstwy zabrudzeń, osadów, pyłów i smoły. Inaczej drobiny i zanieczyszczenia mogą powodować dalsze rysy lub wpływać na kolor i blask.

Następnie proces polerowania może być jedno lub wielo-etapowy, zależnie od porządnych efektów. Pracujemy na maszynach Rupes i najlepszych pastach i padach polerskich, które pozwalają dokładnie osiągnąć nam zamierzony wygląd.

Całkowity czas usługi to około 5-30  godzin, zależnie od wielkości samochodu oraz pożądanego efektu. Po polerowaniu bądź korekcie lakieru polecamy nakładanie wosków lub warstw ochronnych, aby utrzymać piękny, głęboki kolor i lustrzany błysk na długi czas.

Close Menu