KONTAKT: 883 883 429

Myjnia samochodowa Wrocław

Firma Pitcar to również doskonały sposób na dokładne i staranne oczyszczenie samochodu. Działająca od wielu lat nasza myjnia samochodowa jest często odwiedzanym przez kierowców punktem we Wrocławiu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy jedynie kompleksowe i profesjonalne podejście. Jako, że największym naszym motywem działania jest Państwa uśmiech na widok zadbanego samochodu staramy się by nasze usługi były wykonywane na jak najwyższym poziomie. Nie da się ukryć, że aby cały proces auto detailingu i auto kosmetyki przebiegł pomyślnie nasza myjnia musi prosperować bez zarzutów.

Mycie samochodu jest złożonym i wieloetapowym procesem. Pierwszym etapem jest opryskanie samochodu pre sprayem lub aktywna pianą o odczynie neutralnym w celu odseparowania większego brudu od karoserii. Następnie samochód jest opłukiwany myjką ciśnieniową. Po opłukaniu z większego brudu samochód jest myty bezpieczną dla lakieru metodą „na dwa wiadra”. Są to dwa wiadra jedno z szamponem dla samochodu a drugie z czystą wodą w którym będzie płukana gąbka lub rękawica z mikrrofibry, którą czyścimy naszą karoserie. Oba wiadra są wyposażone w separator brudu. Po umyciu szamponem samochód jest opłukiwany wodą.

Następnie samochód jest opryskiwany hydrowoskiem dla lepszego suszenia samochodu oraz nadaniu naszemu pojazdowi połysku. Po ostatecznym opłukaniu lakier osuszamy mikrofibrowymi ręcznikami aby nie uszkodzić lakieru. Po umyciu samochodu na życzenie klienta możemy zabezpieczyć i nadać połysk głębie koloru lakieru preparatami dotego dedykowanymi jak Hydrowosk, Quick detailer czy szybką powłokę kwarcową Gtechnic.

Dlatego też korzystamy jedynie ze sprawdzonych i atestowanych środków chemicznych, które to zapewniają bezpieczeństwo nie tylko Państwa pojazdom, ale też są przyjazne dla środowiska. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i ogromna staranność pracy pozwala nam na ciągłe powiększanie grona zadowolonych klientów. Zaufanie klienta jest dla nas bardzo ważną kwestią, ponieważ w nasze ręce oddaje on swój pojazd. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania się z cennikiem Pitcar.

Autodetailingowe mycie samochodu

Autodetailingowe jest to zasadnicze mycie karoserii wraz z dokładnym umyciu pędzelkami wszystkich elementów plastikowych( kratki, wloty powietrza) oraz nadkoli. Dużą uwagę poświęcamy na koła które są bardzo wymagające. Felgi są czyszczone preparatami do rozpuszczania zanieczyszczeń metalicznych z hamulców oraz plam ze smoły. Ten sam proces jest przeprowadzany na karoserii która również jest czyszczona zanieczyszczeń metalicznych czy ropopochodnych.Close Menu