KONTAKT: 883 883 429

Pitcar - kim jesteśmy ?

Pitcar jest wrocławską firmą, która za cel obrała sobie dbanie o wygląd samochodów poruszających się po naszym mieście. Świadczymy szerokie usługi auto detailingu, dbam o tapicerki w samochodach oraz prowadzimy myjnie samochodową. Fakt że firma jest nowa na rynku nie oznacza braku doświadczenia. Oddając samochód w nasze ręce, będą się nim zajmować pracownicy z dziesięcioletnim stażem! Nie zostawiamy niczego przypadkowi, dobrze wykonana praca to satysfakcja i zadowolony klient.

Poniżej opisujemy wybrane elementy z naszej oferty.

Pranie Tapicerki samochodowej Wrocław

Pranie tapicerki to proces wymagający dokładności i starannego podejścia. Wszystko wynika z tego że różny rodzaj tapicerki wymaga nieco innego podejścia. Nie będąc pewnym czy podołamy warto oddać samochód w ręce fachowców dysponujących doświadczeniem i odpowiednimi kosmetykami.

Pranie tapicerki jest to wielo etapowy i złożony proces.  Przed praniem tapicerki dokładnie oglądamy wnętrze samochodu  w celu zapoznania się z stanem wnętrza i opracowaniu strategii przebiegu czyszczenia wnętrza. Pierwszym i najważniejszym etapem jest odkurzenie tapicerki oraz wnętrza samochodu. Po dokładnym odkurzeniu przystępujemy do prania tapicerki. Jeżeli jest potrzeba to na pierwszy ogień idzie podsufitka która jest czyszczoną metodą bonnetowania , bardzo ważne dla podsufitki jest aby jej nie przemoczyć żeby się nie odkleiła dlatego jest to  bonnetowanie (metoda kapsułkowania brudu.) Metoda bonnetowania jest również  używana do boczków drzwi.
 
Tapicerka materiałowa foteli i kanapy oraz podłoga jest czyszczona metodą prania eksktrakcyjnego.Która polega na opryskaniu czyszczonej tapicerki pre sprayem (Chemp spec), który ma zadanie rozpuścić brud. Pre sprey jest rozcierany szczotką na pranym materiale, następnie za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego jest wypłukany płynem do płukania (Chemp spec) z materiału. Aż 99% wszystkich plam schodzi tą metodą. Następnym bardzo ważnym etapem jest schniecie materiału który trwa od kilku do kilkunastu godzin. Jest to krótki opis złożonej pracy nad naszą tapicerką.
Praniu poddajemy:
    • Siedzenia
    • Boczki
    • Podłogi
    • Dywany

Skutecznie czyszczenie tapicerki ze specjalistami Pitcar !

Autodetailing wnętrza

Autodetailing wnętrza jest to  pranie tapicerki oraz czyszczenie i konserwacja tapicerki plastikowej, szyb oraz elementów skórzanych oraz wszystkich zakamarków jak schowki, popielniczki, podłokietniki. Krótko mówiąc gruntowne czyszczenie wnętrza samochodu. Przywróceniu stanu salonowego wnętrza a nawet lepiej. Wnętrze jest dokładnie odkurzane za pomocą odkurzacza, pędzelka i sprężonego powietrza w celu wyzbycia się całego luźnego brudu i kurzu. Następnie wszystkie elementy plastikowe są gruntownie czyszczone za pomocą APC aplikowane w piance za pomocą pędzelków szczotek i pomocnych akcesoriów. Następnie wszystkie wyczyszczone plastiki są konserwowane i zabezpieczane dedykowanymi produktami. Dodatkowo możemy na życzenie klienta użyć preparatu który zabija 99% bakterii. Elementy skórzane są czyszczone dedykowanymi produktami do skory (Colourlock, Gtechnic ) a następnie zabezpieczone oraz zakonserwowane najlepszymi produktami do skór (Colourlock, Gtechnic). Na samym końcu jest czyszczenie szyb, nadanie jej krystalicznej czystości. Na życzenie klienta możemy zabezpieczyć szyby wewnątrz aby nie parowały gdy jest z tym problem. Po procesie Autodetalingu wnętrza auto w środku wygląda jak nowe a nawet i lepiej jest wyczyszczone i zakonserwowane pozbawione bakterii i przykrych zapachów. Autodetaling wnętrza pomaga nam przy sprzedaży auta w celu podniesiania jego atrakcyjnego wyglądu a zatem wartośći.

Myjnia samochodowa Wrocław

Firma Pitcar to również doskonały sposób na dokładne i staranne oczyszczenie samochodu. Działająca od wielu lat nasza myjnia samochodowa jest często odwiedzanym przez kierowców punktem we Wrocławiu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy jedynie kompleksowe i profesjonalne podejście. Jako, że największym naszym motywem działania jest Państwa uśmiech na widok zadbanego samochodu staramy się by nasze usługi były wykonywane na jak najwyższym poziomie. Nie da się ukryć, że aby cały proces auto detailingu i auto kosmetyki przebiegł pomyślnie nasza myjnia musi prosperować bez zarzutów.

Mycie samochodu jest złożonym i wieloetapowym procesem. Pierwszym etapem jest opryskanie samochodu pre sprayem lub aktywna pianą o odczynie neutralnym w celu odseparowania większego brudu od karoserii. Następnie samochód jest opłukiwany myjką ciśnieniową. Po opłukaniu z większego brudu samochód jest myty bezpieczną dla lakieru metodą „na dwa wiadra”. Są to dwa wiadra jedno z szamponem dla samochodu a drugie z czystą wodą w którym będzie płukana gąbka lub rękawica z mikrrofibry, którą czyścimy naszą karoserie. Oba wiadra są wyposażone w separator brudu. Po umyciu szamponem samochód jest opłukiwany wodą. Następnie samochód jest opryskiwany hydrowoskiem dla lepszego suszenia samochodu oraz nadaniu naszemu pojazdowi połysku. Po ostatecznym opłukaniu lakier osuszamy mikrofibrowymi ręcznikami aby nie uszkodzić lakieru. Po umyciu samochodu na życzenie klienta możemy zabezpieczyć i nadać połysk głębie koloru lakieru preparatami dotego dedykowanymi jak Hydrowosk, Quick detailer czy szybką powłokę kwarcową Gtechnic.

Dlatego też korzystamy jedynie ze sprawdzonych i atestowanych środków chemicznych, które to zapewniają bezpieczeństwo nie tylko Państwa pojazdom, ale też są przyjazne dla środowiska. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i ogromna staranność pracy pozwala nam na ciągłe powiększanie grona zadowolonych klientów. Zaufanie klienta jest dla nas bardzo ważną kwestią, ponieważ w nasze ręce oddaje on swój pojazd. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania się z cennikiem Pitcar.

Autodetailingowe mycie samochodu

Autodetailingowe jest to zasadnicze mycie karoserii wraz z dokładnym umyciu pędzelkami wszystkich elementów plastikowych( kratki, wloty powietrza) oraz nadkoli. Dużą uwagę poświęcamy na koła które są bardzo wymagające. Felgi są czyszczone preparatami do rozpuszczania zanieczyszczeń metalicznych z hamulców oraz plam ze smoły. Ten sam proces jest przeprowadzany na karoseriiktóra również jest czyszczona zanieczyszczeń metalicznych czy ropopochodnych.
Close Menu