KONTAKT: 883 883 429

Pranie Tapicerki samochodowej Wrocław

Pranie tapicerki to proces wymagający dokładności i starannego podejścia. Wszystko wynika z tego że różny rodzaj tapicerki wymaga nieco innego podejścia. Nie będąc pewnym czy podołamy warto oddać samochód w ręce fachowców dysponujących doświadczeniem i odpowiednimi kosmetykami.

Na początku zawsze zaczynamy od odkurzenia zabrudzeń. Do głębokich zabrudzeń tudzież plam wykorzystuje się miękkie szczotki. Wykorzystujemy odpowiednie środki rozpuszczające brud.
Praniu poddajemy:
    • Siedzenia
    • Boczki
    • Podłogi
    • Dywany

Skutecznie czyszczenie tapicerki ze specjalistami Pitcar !

Myjnia samochodowa Wrocław

Firma Pitcar to również doskonały sposób na dokładne i staranne oczyszczenie samochodu. Działająca od wielu lat nasza myjnia samochodowa jest często odwiedzanym przez kierowców punktem we Wrocławiu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy jedynie kompleksowe i profesjonalne podejście. Jako, że największym naszym motywem działania jest Państwa uśmiech na widok zadbanego samochodu staramy się by nasze usługi były wykonywane na jak najwyższym poziomie. Nie da się ukryć, że aby cały proces auto detailingu i auto kosmetyki przebiegł pomyślnie nasza myjnia musi prosperować bez zarzutów.

Dlatego też korzystamy jedynie ze sprawdzonych i atestowanych środków chemicznych, które to zapewniają bezpieczeństwo nie tylko Państwa pojazdom, ale też są przyjazne dla środowiska. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i ogromna staranność pracy pozwala nam na ciągłe powiększanie grona zadowolonych klientów. Zaufanie klienta jest dla nas bardzo ważną kwestią, ponieważ w nasze ręce oddaje on swój pojazd. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania się z cennikiem Pitcar.

Close Menu