KONTAKT: 883 883 429

Pitcar - kim jesteśmy ?

Pitcar to nowa, innowacyjna firma autodealingowa stworzona przez zespół z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. To ono, wraz z indywidualnym podejściem, najwyższej jakości sprzętem i materiałami, oraz solidnością, wyróżniają nas wśród innych firm we Wrocławiu. Za nadrzędny cel obraliśmy sobie dbanie o wygląd pojazdów poruszających się po naszym mieście. Jak Ty, jesteśmy fanami motoryzacji, i świetnie rozumiemy potrzeby Twojego samochodu. Zrobimy wszystko, aby je spełnić.

Auto detailing i kosmetyka pojazdów to więcej niż nasza praca – to pasja, którą dzielimy z klientami. Zależy nam na wyglądzie i komforcie użytkowania samochodu, który potem może godnie prezentować się na ulicach Wrocławia. Błyszczący lakier, czyste wnętrze, wyprane tapicerki bez plam i kurzu oraz świeży zapach nowości, zapewniają uczucie auta jak prosto z salonu. Niewiele może zrównać się z czasem za kierownicą pojazdu o tak idealnym wyglądzie.

 

Szeroki zakres usług

Oczywiście kosmetyka samochodowa to więcej niż woskowanie auta, polerowanie lakieru i reflektorów czy pranie tapicerki. Stawiamy na kompleksowość – dzięki profesjonalnemu sprzętowi i najwyższej jakości preparatom oferujemy bardzo szeroki zakres usług w jednym miejscu. Obok pełnego detailingu znajdziecie Państwo takie usługi jak korekta lakieru, usuwanie zarysowań, usuwanie zapachów przez ozonowanie wnętrza czy pełna impregnacja skórzanych tapicerek i nakładanie powłoki ochronnej na karoserię samochodu. Zajmujemy się także przygotowaniem aut do sprzedaży – pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a świeży, wypolerowany lakier, błyszczące felgi, woskowana karoseria i zapach nowości potrafią przekonać każdego do dobrego zakupu.

 

Nasz sprzęt gwarancją jakośći

Stawiamy na jakość –współpracujemy z takimi markami jak Karcher, Gtechniq, Maguairs, Adb czy Chemspec. Sterylne warunki zapewniają brak niedoskonałości oraz świetny rezultat lakierowania i nakładania powłok ochronnych lub niewidzialnej wycieraczki. Dlatego możemy zagwarantować nasze efekty, całkowicie wolne od odbarwień, niedoskonałości i czy uszkodzeń. Od dawna nie zaznaliśmy żadnej porażki, ale jeśli zadanie nas nieoczekiwanie przerośnie, was nic to nie kosztuje. Wierzymy w siebie – przez 10 lat nieraz dokonaliśmy niemożliwego.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dbamy także o Państwa zdrowie, zwłaszcza przy usługach kosmetyki wewnętrznej. Korzystamy jedynie z substancji, których brak szkodliwości możemy zagwarantować osobiście. Detailing wewnętrzny ma przede wszystkim sprawić, by auto było czyste, bezpieczne i zapewniało przyjemność z jazdy. Obok prania tapicerek i odkurzania wnętrz, proponujemy odkażanie, ozonowanie, oraz usuwanie zapachów, roztoczy, grzybów i drobnoustrojów. Posiadamy w swoim wyposażeniu delikatne środki hipoalergiczne, gwarantujące brak podrażnień czy negatywnych reakcji. Zajmujemy się także przywracaniem klimatyzacji do bezpiecznego stanu. Czyszczenie powinno obejmować coś więcej niż powierzchnię – zapewnia wtedy długotrwałe efekty, które nie tylko można zobaczyć, ale także poczuć.

 

Dlaczego warto być naszym klientem?

Oczywiście w firmie nie liczą się tylko efekty pracy, ale także kontakt z klientem. Przejrzystość, przyjazność i terminowość są wielką częścią doświadczenia w autodealingu. Dokładną i jasną wycenę przedstawiamy przed przyjęciem zlecenia, trzymamy się umówionego czasu wykonania, a w razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy gotowi przedstawić szczegóły odnośnie do naszych narzędzi, technik czy preparatów. Chętnie też dzielimy się swoim doświadczeniem i radzimy jak poprawnie dbać o wygląd auta, aby stan po naszych usługach utrzymał się jak najdłużej.

Ponadto stawiamy na komfort, wygodę i bezproblemowość. Dajemy gwarancję efektów  w konkurencyjnych cenach. Znajdujemy się w wygodnej lokalizacji – 5 minut od centrum Wrocławia – a po przyjęciu samochodu na bieżąco przekazujemy informacje o statusie zlecenie. Wszystko, aby jak najszybciej i najlepiej przywrócić Twój samochód do salonowego stanu. Nic nie sprawia nam większej radości niż wyraz podziwu i zadowolenia na twarzy klienta, który dzięki nam właśnie na nowo dostrzegł piękno swojego auta.

Close Menu