KONTAKT: 883 883 429
Dokładne polerowanie lakieru i polerowanie reflektorów auto detaling Wrocław

Polerowanie lakieru

Polerowanie reflektorów Wrocław

Usługi u nas wykonywane są przy zastosowaniu odpowiednich technik np. mycie samochodu odbywa się w bezpieczny sposób dla lakieru samochodu, metodą na „dwa wiadra” z separatorem  brudu,  jedno wiadro z bezpiecznym szamponem, drugie do płukania. Suszymy za pomocą delikatnych ręczników mikro fibrowych. Przy praniu tapicerek używamy bezpiecznej chemii enzymatycznej, która jest biodegradowalna oraz bezpiecznej dla materiału. Polerowanie lakieru oraz polerowanie reflektorów również wykonujemy z użyciem miękkich ściereczek i dużą starannością. Po naszej polerce twój samochód będzie niczym lustro. Korzystając z naszej oferty na woskowanie auta i polerowanie samochodu zyskujesz pewność dobrze wykonanej pracy oraz końcowego zadowolenia.

Wrocław jest miastem, które wypełnia dźwięk silników spalinowych. Wraz z postępującym rozwojem cywilizacyjnym możemy sobie pozwolić na coraz więcej własnych pojazdów. Spotykamy na ulicach mnóstwo pięknych samochodów i często zastanawiamy się, czy właśnie ktoś takim pojazdem wyjechał z salonu. Na szczęście aby osiągnąć taki efekt, wcale nie jest koniecznym wydanie pokaźnej sumy pieniędzy na nowy pojazd prosto od dealera. W duchu kwitnącej motoryzacji, jako pasjonaci piękna i designu samochodowego przykładamy szczególną uwagę i zainteresowanie zewnętrznym wyglądem pojazdu.

Woskowanie auta

Firma Pitcar oferuje kompleksowe usługi auto detailingu we Wrocławiu. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie auto kosmetyki, auto detailingu i prania tapicerek. Dokonają u nas Państwo konserwacji, korekt, polerowania lakieru, dokładnego mycia i woskowania samochodu. Wykonywane przez nas działania łączą zastosowanie odpowiednich technik i ekologicznych środków chemicznych np. mycie samochodu odbywa się w bezpieczny dla lakieru i środowiska sposób. Pierwszym i zarazem najbardziej podstawowym etapem jest dokładne oczyszczenie karoserii z brudu, dopiero później przystępujemy do wielokrotnego mycia.

Woskowanie samochodu

W procesie auto detailingu używamy środków producentów renomowanych marek m. in.: Karcher, Rupes, Maguiars, Poorboy’s, Gyeone, Gtechnic, Colourlock, Chemspec, Adbl. Wszystkie używane przez nas preparaty posiadają niezbędne, międzynarodowe atesty i gwaranta bezpieczeństwa środowiska i Państwa samochodu. Myjnia i salon Pitcar oferuje wysokiej jakości usługi mycia, polerowania i woskowania samochodu we Wrocławiu. W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę odświeżania elementów tapicerowanych pojazdu.Nasze działania mają za zadanie przywrócić Państwa pojazdowi salonowy look, który zachwyci nie tylko Państwa ale i wszystkich przechodniów.

Korzystając z naszej oferty na woskowanie auta i polerowanie samochodu zyskują Państwo pewność dobrze wykonanej pracy oraz końcowego zadowolenia. Dokładamy wszelkich starań, by powierzone nam przez Państwa pojazdy osiągnęły dzięki nam stan salonowego blasku. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy odwiedzają nas regularnie i dzielą się kontaktem ze swoimi znajomymi. Nie ma dla nas większego powodu do dumy, niż pozytywne opinie i zadowolenie klientów. Samochody są naszą pasją, a uśmiech na Państwa twarzy na widok swojego pojazdu po kompleksowym zabiegu jest naszym największym celem.

 

Zapraszam do zapoznania się z zakresem naszych usług oraz cennikiem

  • Auto detailing
  • Pranie tapicerki samochodowej
  • Auto kosmetyka
  • Polerowanie lakieru
  • Myjnia samochodowa
  • Polerowanie reflektorów
Close Menu