KONTAKT: 883 883 429

Powłoki ochronne ceramiczne i kwarcowe

Lakier samochodowy jest w każdym momencie narażony na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Promieniowanie UV, sól, brud, cząsteczki, owady, smoła czy chemikalia mogą prowadzić do jego zużycia lub uszkodzeń. Wosk czy quick detailer oferują nieperfekcyjną i tymczasową ochronę. Do prawdziwie trwałego zabezpieczenia lakieru używa się powłok ceramicznych, które mogą zniwelować nawet efekty drobnych zarysowań.

Ceramiczne powłoki również ułatwiają dbanie o czystość lakieru dzięki hydrofobowym właściwościom oraz utrudnionemu przyklejaniu brudu. Ponadto drastycznie poprawiają wygląd auta, nadając jego barwom głębię i niezwykły, krystaliczny połysk. Ten efekt utrzymuje się do 3 lat, zależnie od intensywności użytkowania.

Szczególnie polecamy aplikację powłok ceramicznych przy nowych samochodach w celu ochrony lakieru. W wypadku używanych pojazdów zaleca się wcześniejszą korektę lakieru oraz pełne mycie w celu pozbycia się wszelkich drobin i niedoskonałości.

Jak wszystkie inne warstwy ochronne, powłoki ceramiczne aplikujemy z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu i w sterylnych warunkach. Tylko tak możemy zagwarantować długotrwałe efekty i wygląd samochodu jak z salonu.

Close Menu