KONTAKT: 883 883 429

Przygotowanie samochodu do sprzedaży lub po kupnie

Wiadomo, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Jest to szczególnie prawdziwe dla samochodów, gdzie czystość, stan lakieru czy wnętrza może drastycznie wpływać na emocje w czasie zakupu. Najszybszych i najbardziej efektywnych sposobem na zwiększenie wartości auta jest dokonanie poprawek w jego warstwie estetycznej.
Podobnie, po kupnie samochodu każdy chce cieszyć się salonowym wyglądem. Niewiele osób może jednak pozwolić sobie na inwestycję w nowe pojazdy, dlatego dobry autodealing jest najlepszym sposobem na osiągnięcie tego doświadczenia. Wbrew pozorom wygląd jak z salonu, lub nawet lepszy, można osiągnąć pod profesjonalnym okiem w rozsądnej cenie.

Zajmujemy się pełnym przygotowaniem samochodu do sprzedaży lub po kupnie, włączenie z oceną jego stanu i dokładnym rozplanowaniem i doborem zakresu usług. Dzięki połączeniu naszych wielu serwisów możliwe jest odnowienie każdego z aspektów wyglądu w okazyjnej cenie i krótkim czasie. Zaczynamy zawsze od dokładnego mycia zewnętrznego i odkurzenia wnętrza. Potem wszystko zależy od stanu auta. Możemy dokonać korektę lakieru, aplikując potem szeroki zakres powłok ochronnych i wosków. Oferujemy odnowienie elementów plastikowych, opon i felg. Polecamy również autodealing wewnętrzny, w tym usuwanie zapachów i pełne pranie tapicerek – nic nie przekonuje jak uczucie świeżości po otwarci drzwi.

Efekt końcowy przy naszym pełnym pakiecie jest porównywalny z wyglądem salonowym. Samochód jak z reklamy zapewni zarówno większą przyjemność z zakupu i jazdy, jak i zwiększy szansę na otrzymanie korzystnych ofert i szybką sprzedaż.

 

Close Menu