KONTAKT: 883 883 429

Woskowanie

Wrocław jest miastem, które wypełnia dźwięk silników spalinowych. Wraz z postępującym rozwojem cywilizacyjnym możemy sobie pozwolić na coraz więcej własnych pojazdów. Spotykamy na ulicach mnóstwo pięknych samochodów i często zastanawiamy się, czy właśnie ktoś takim pojazdem wyjechał z salonu. Na szczęście aby osiągnąć taki efekt, wcale nie jest koniecznym wydanie pokaźnej sumy pieniędzy na nowy pojazd prosto od dealera. W duchu kwitnącej motoryzacji, jako pasjonaci piękna i designu samochodowego przykładamy szczególną uwagę i zainteresowanie zewnętrznym wyglądem pojazdu.

Woskowanie auta

Firma Pitcar oferuje kompleksowe usługi auto detailingu we Wrocławiu. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie auto kosmetyki, auto detailingu i prania tapicerek. Dokonają u nas Państwo konserwacji, korekt, polerowania lakieru, dokładnego mycia i woskowania samochodu. Wykonywane przez nas działania łączą zastosowanie odpowiednich technik i ekologicznych środków chemicznych np. mycie samochodu odbywa się w bezpieczny dla lakieru i środowiska sposób. Pierwszym i zarazem najbardziej podstawowym etapem jest dokładne oczyszczenie karoserii z brudu, dopiero później przystępujemy do wielokrotnego mycia.

Woskowanie samochodu

W procesie auto detailingu używamy środków producentów renomowanych marek m. in.: Karcher, Rupes, Maguiars, Poorboy’s, Gyeone, Gtechnic, Colourlock, Chemspec, Adbl. Wszystkie używane przez nas preparaty posiadają niezbędne, międzynarodowe atesty i gwaranta bezpieczeństwa środowiska i Państwa samochodu. Myjnia i salon Pitcar oferuje wysokiej jakości usługi mycia, polerowania i woskowania samochodu we Wrocławiu. W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę odświeżania elementów tapicerowanych pojazdu.Nasze działania mają za zadanie przywrócić Państwa pojazdowi salonowy look, który zachwyci nie tylko Państwa ale i wszystkich przechodniów.

Korzystając z naszej oferty na woskowanie auta i polerowanie samochodu zyskują Państwo pewność dobrze wykonanej pracy oraz końcowego zadowolenia. Dokładamy wszelkich starań, by powierzone nam przez Państwa pojazdy osiągnęły dzięki nam stan salonowego blasku. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy odwiedzają nas regularnie i dzielą się kontaktem ze swoimi znajomymi. Nie ma dla nas większego powodu do dumy, niż pozytywne opinie i zadowolenie klientów. Samochody są naszą pasją, a uśmiech na Państwa twarzy na widok swojego pojazdu po kompleksowym zabiegu jest naszym największym celem.

Close Menu